Regulamin A1A.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z wyszukiwarki plików A1A.pl.
 2. Warunkiem korzystania z wyszukiwarki A1A.pl jest zaakceptowanie niniejszego regulaminu.
 3. A1A.pl to internetowa wyszukiwarka plików która indeksuje zawartość popularnych stron internetowych. Wyszukiwarka A1A.pl wyświetla zapisaną treść oraz odnośniki do zewnętrznych stron internetowych powiązanych z wyszukiwaną frazą/zapytaniem przez użytkownika.
 4. Administrator wyszukiwarki A1A.pl nie ma wpływu na treści prezentowane przez zewnętrzne strony internetowe i na frazy wpisywane przez użytkowników.
 5. A1A.pl nie jest hostingiem plików. Na stronie nie są przechowywane żadne pliki których nazwy pojawiają się na niej. Pobieranie plików ze strony A1A.pl jest niemożliwe. Administrator strony nie publikuje żadnych plików w Internecie.
 6. Jeśli posiadasz prawa autorskie do nazw plików wyświetlanych na A1A.pl i nie życzysz sobie aby ich nazwy się wyświetlały, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.
 7. Korzystanie z wyszukiwarki A1A.pl jest bezpłatne oraz nie wymaga rejestracji.
 8. Na wyszukiwarce A1A.pl wyświetlane są reklamy. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści dostępne na reklamowanych zewnętrznych stronach internetowych. Podmiotem odpowiedzialnym za zawartość reklamowanych stron internetowych jest reklamodawca.
 9. Wyszukiwarka A1A.pl nie gromadzi informacji o użytkownikach ani nie używa plików cookie, jednak nasi partnerzy i reklamodawcy mogą korzystać z plików cookie oraz śledzić aktywność użytkowników.
 10. Administrator A1A.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakość bądź brak funkcjonowania wyszukiwarki spowodowane siłą wyższą.
 11. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Zmiany obowiązują od momentu publikacji.